त्रिशुली पर्खाल अभियानको सोच गर्दा प्रस्तुत गरेको पहिलो विचार

FB_IMG_1509531291598

मान्छे त्रिशुलीले निलेको निल्यै छ राजनिति मान्छेको टाउको गन्नमै सिमित नेपाली जनताहरु धनी भएर पनि गरिब छौ भनेर सधै बिलौना गरिरहेका छन् । राजनिती त के भनु भन्ने शब्द पनि छैन । सरकार सधै मगन्ते भन्दा अरु कुरा गर्न जान्दैन । हिम्मत गरौ हे नेपाली जनताहरु हो साथ दिनुहोस् हामी अगाडि सर्न सक्छौ अब मागेर भिखारी बनेर होइन हामिले आफ्नै सोचले गर्ने हो ।
दुनियाँ नौटन्की कागजी पानामा बर्षौ सम्म झुलेर यो जिन्दावाद र मुर्दावादमा जीवन खेर नफालौ
सपना भुलाउने मेट्रो ,सुरुङ मार्ग सोच्न त सोचौ तर ती सपनाको आशमा अरु हजारौको ज्यान त्रिशुलीले निलिसकेको हुन्छ बरु त्रिशुलीको छेउमा त्रिशुली पर्खाल अभियान ” शुरु गरौ ,ट्राफिक अभियान अत्यन्त प्रभावकारी बनाउ । जहाँ जहाँ बस खस्ने ठाँउ छ त्यहाँ त्यहाँ बलियो पर्खाल निर्माण गरौ । गाली मात्र नगरौ । जसले शुरु गर्नेछ र काम अगाडि बढाउनेछ त्यसलाई “त्रिशुलि पर्खाल अभियान”को लागि हामी सबैले गास कटाएर एक दिन दुई दिन भोकै भएर पनि साथ दिने काम गरौ । हिम्मत छ भने सरकार बिलम्ब नगर सरकारी कर्मचारीहरु भ्रष्टाचारमा लिप्त नबन । यदि सरकारले मात्र एक्लै सक्दैन भने यो सम्पुर्ण नागरिक देश भक्त बुद्दिजिवी राजनिती कर्मी एन आर एन कलाकार मात्र एक पटक जुटौ । देशबाट जुटौ बिदेशबाट जुटौ । त्रिशुलीले मान्छे निलेपछि हार्दिक समवेदना होइन “त्रिशुली पर्खाल अभियान ” हार्दिक आव्हान गरौ । हामीलाई नारा होइन सहारा चाहिएको छ ।तपाइहरु कसले के सहयोग गर्न सक्नुहुन्छ कृपया आफ्नो विचार दिनुहोस् सम्वेदना होइन रिप होइन ।त्रिशुली पर्खाल अभियान तत्काल शुरु गरौ सरकार तत्काल साथ देल अब बिदेशी दाताहरुको भर परेर कति आफ्ना नागरिकको हत्या गराउछस् । तत्काल , तत्काल ,तत्काल काम शुरु गर वा गरौ ,,,,,,FB_IMG_1509531276684

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close